Šī bija mūsu 5️⃣ diena Erasmus Innovative Youth organizētā jauniešu apmaiņas programmā “BEYOND THE GAME: USING SPORT TO CREATE CULTURAL UNDERSTANDING” Maltā! ☀️🌴

⚽🏆No rīta tikāmies futbola stadionā, kur piedalījāmies stafetēs, sporta spēlēs un noslēdzām rīta sporta nodarbības ar futbola spēli. Veidojām gan miksētās valstu komandas izlozes kārtībā, gan sacentāmies valsts pret valsti. Visas sporta aktivitātes organizēja Maķedonijas projekta partneris “WOMEN’S FOOTBALL CLUB TOP GOL Bitola”.

Pēcpusdienā devāmies spēlēt Maltas tradicionālo Bocci spēli. Maltā ir bagātīga tradicionālo sporta veidu vēsture, kas joprojām tiek praktizēta līdz šai dienai. Taču viens no pieprasītākajiem sporta veidiem vietējo iedzīvotāju vidū ir ‘boċċi’. Šo spēli spēlē komandās, metot vai ripinot bumbiņas. Spēle sākas ar mazas bumbiņas ieripināšanu laukuma centrālā daļā un pēc tam abām komandām ir jāpiesit vai jāmet savas boci bumbas tuvu centrālai bumbiņai. Mačs sastāv no vairākiem raundiem, un katrā kārtā komandām tiek piešķirtas no viena līdz daudziem punktiem. Uzvar pirmā komanda, kura iegūst 21 punktu.

Mums bija iespēja komandās izspēlēt Bocci spēli, tas bija ļoti interesnati. Bocci spēle ieveda mūs lielā azartā.

🧖🏼‍♀Vakarā visi dalībnieki bija laimīgi un saguruši pēc notikumiem un sporta aktivitātēm bagātīgās dienas!

2024.gada 17.februāris

#youthsports#youthexchange#innovativeyouth#BeyondTheGame#tavsatbalsts