AS “Latvijas valsts meži” ziedojuma Meža attīstības fondam projekta ietvaros tiek organizēts „Meža izziņas pārgājiens, iepazīstot meža terapiju un ilgtspēju”. Aicinām pieteikt 10-12 gadus vecus bērnus BEZMAKSAS 3 dienu Meža izziņas pasākumam.

  • Pasākums notiks no 9.augusta (plkst.14:00) līdz 11.augustam (plkst.18:00) kempingā „Ozolkalns” Drabešu pag., Cēsu novadā, LV-4102 ar nakšņošanu kempinga mājiņās, ēdināšana tiks nodrošināta. Nokļūšana līdz pasākuma vietai jāorganizē individuāli.
  • Pasākumu vadīs sertificētas meža terapeites – bērni tiks iepazīstināti ar meža terapiju un tās ieguvumiem, principiem. Bērniem iespējams pirmo reizi būs iespēja izdzīvot meža terapijas meditāciju, kas būs kā sevis izziņas un stresa mazinašanas pasākums. Tāpat papildināsim savas zināšanas un prasmes izjust labsajūtu atrodoties mežā. Katram bērnam būs iespēja izgatavot putnu barotavu un ņemt to līdzi uz mājām, lai ziemā to pielietotu praktiski. Pie mums ciemosies arī mežzinis, kurš stāstīs un demonstrēs mežsaimniecības instrumentus. Vakaros dosimies pārgājienos ar uzdevumiem lukturīšu gaismās, mežā baudīsim līdzi paņemto tēju.
  • Dalībnieku likumiskie pārstāvji/vecāki, kuru bērni tiks uzņemti dalībai pasākumā tiks informēti elektroniski, aicinot noslēgt līgumu. Vietu skaits pasākumā ir ierobežots (20 dalībnieki), tāpēc neatstāj pieteikšanos uz vēlāku laiku!
  • Vairāk informāciju par pasākumu var iegūt zvanot vai rakstot „Meža izziņas pārgājiens, iepazīstot meža terapiju un ilgtspēju” projekta koordinētājai Baibai Vasarai – Beķerei, tālrunis 29138983 (darba laikā), e-pasts baiba@tavsatbalsts.lv.