Tā diena ir klāt!🥳🥳🥳

📢 Izsludinām pieteikšanos izaugsmes un mentoringa programmai «Sāc ceļu uz savu īsto Es» JAUNIEŠIEM vecumā no 15-18 gadiem, kura norisināsies no februāra līdz oktobrim, vasarā piedaloties lielajā piedzīvojumā!

👉Ja Tu nejūties pārliecināts par SEVI, grūti komunicēt ar citiem, veidot draudzību, attiecības! Tad nāc piedalies un drošā, atbalstošā vidē piedzīvo SEVI, un meklē SAVU VIETU pasaulē. Esi viens no jauniešiem, kuri jau februārī uzsāks savu ceļu uz īsto ES!

Kopā mēs piedzīvosim:

📌Vidi, kurā Tu vari droši runāt, justies savējais – uzklausīts, atbalstīts

📌Mācīšanos caur dažādām aktivitātēm un spēlēm brīvā gaisotnē

📌Pasniedzēju un dalībnieku diskusijas, pieredzes stāstus

📌Pašizaugsmi veicinošus komandu kopradītus un īstenotus projektus

📌Sirsnīgas sarunas tējas pauzēs ar gardajām uzkodām

📌Lielo un aizraujošo vasaras piedzīvojumu

📌«Ceļamaizi» pieaugšanai un paldies… ❤️❤️❤️

📢Dalība projekta ir BEZ MAKSAS, tāpēc nevilcinies ar pieteikšanos un aizpildi pieteikuma anketu jau tagad https://forms.gle/8Fk1uFhe8jBPrRbJ9 !

Programmas mērķis ir veicināt jauniešu apziņu par savām vērtībām un vajadzībām, kā arī savu lomu un ietekmi sabiedrībā, tādējādi panākot jauniešu apzinātāku un mērķtiecīgāku iesaisti sabiedrības līdzdalības procesos.

Programmas ietvaros jaunietis sāks iepazīt sevi, savas vajadzības un vērtības, uzzinās kā veidot un piedzīvot cieņpilnas attiecības ar sevi un citiem, daudz skaidrāk ieraudzīs un apzināsies kāpēc un kā meklēt savu lomu un noderīgumu pasaulē. Jaunietim kļūstot apzinātākam savās izvēlēs, pārliecībās, ieguvēji ir gan viņš kā indivīds, kā arī visa sabiedrība kopumā.

Nodarbību laikā jaunieši mijiedarbosies viens ar otru gan diskutējot, gan kopā risinot mentoru uzdotos uzdevumus, gan kopradot savus lielos projektus. Tāpat, jauniešiem grupā būs jāsadarbojas visu laiku, jo katram būs savi pienākumi un atbildība, tādējādi jau caur pieredzi attīstot komunikācijas prasmes, komandas darbu. 

Kā arī neformālā, drošā vidē veicināt  jauniešos pārliecību par sevi, māku socializēties, sadarboties, attīstīt jauniešos komunikācijas un uzstāšanās prasmes, kas ļaus pašpārliecinātāk izteikt savu viedokli un domas.

❗Nodarbības notiks reizi divās nedēļās ceturtdienās 18:00-20:30, sāksim jau 2.februārī!

Programmas izstrādē iesaistās pieredzējis mentors, koučs un grupu vadītājs Ilmārs Vamzis, kurš projekta izstrādē sniedz lielu ieguldījumu ar savu pieredzi un zināšanām, Laura Prusakova jauniešu koučs, atbalsta persona un mentors, kā arī jauniešu pasākumu organizētāja un vadītāja, kā arī fonda “Tavs atbalsts” darbinieki, kuriem arī ir liela pieredze darbā ar jauniešiem, viņu vajadzību izzināšanā un atbalstīšanā. 

❗Pieteikšanās termiņš: 20. janvāris, anketa: https://forms.gle/8Fk1uFhe8jBPrRbJ9!